Vítejte ve Spanish Learning Hub
Jazykové kurzy a služby ve španělštině v Praze pro Vaše osobní nebo firemní potřeby

Spanish Learning Hub vznikl v Praze jako unikátní koncept, který nabízí různé alternativy v začátcích nebo pokračování Vašeho procesu učení a komunikace ve španělštině, ať už pro Vaše osobní použití nebo kvůli požadavkům Vaší firmy. Koncept hubu spočívá ve výuce a používání španělštiny prostřednictvím tradičních jazykových  kurzů, výukových služeb ve firmách a řešení na míru pro Vaše podnikání v hispánském světě přímo z Prahy.

Jmenuji se Iriani Novotná, Venezuelka i Češka, jsem pedagožka a firemní konzultantka. Vzdělávání je mou vášní a stalo se nejen mou prací, ale i způsobem života. Proto jsem na tomto místě, nazvaném EL HUB shromáždila řadu nástrojů, které s Vámi chci sdílet, abych rozvíjela nebo zlepšovala Vaše jazykové schopnosti ve španělštině. To vše na základě zkušeností a s flexibilitou, kterou náš současný styl života vyžaduje.

Vítejte tedy ve Španělském jazykovém Hubu v Praze. Věřím, že zde najdete možnost, která bude vyhovovat Vaší aktuální potřebě. Předem děkuji za Vaši důvěru.

Wall by @ellestreetart