Kdo jsem?

Mgr. Iriani Novotná. MBA. 
Navštivte můj LinkedIn

Narodila jsem se v Caracasu a vzdělání jsem absolvovala ve Venezuele, USA, Španělsku a České Republice. Jsem pedagožka a firemní konzultant se specializací na výukové procesy, procvičování a vedení projektu. Během 20ti let mé profesionální dráhy  v akademickém prostředí, soukromém i státním, jsem odnaučila více než 5000 hodin španělštiny jako druhého jazyka – ELE (Espaňol como Lengua Extranjera) a mými žáky byli a jsou děti, adolescenti a dospělí. Současně mám 10 let zkušeností  ve firemním prostředí, kde jsem koordinovala, rozvíjela a hodnotila edukační projekty a současně jsem implementovala různé výukové strategie pro nadnárodní společnosti.

Miluji každodenní práci se svými studenty na zlepšování jejich dovedností ve španělštině. To  samozřejmě znamená také plánování a realizaci každé hodiny, ale také, což je pro mě zásadní, rozpoznání individuálních výukových potřeb, které Vám umožní efektivně dosáhnout Vašich cílů a Váš potenciál v jazyce maximálně využít . Jít na Reference.

Považuji se za aktivního člověka se zájmem o lidi, jsem zaměřená na výsledky, ale vždy se snažím mít ke svým studentům kladný přístup s respektem k našim vzájemným kulturním rozdílům. Užívám si učení stejně jako cestování, čtení nebo kulturní a sportovní aktivity. Někdy však nejraději jen sleduji nějaký dobrý film nebo strávim odpoledne sdílením názorů na to, co se děje kolem nás.

Ze všech těchto důvodů věřím, že je znát rozdíl ve způsobu, kterým se se mnou nejen učíte španělštinu, ale také jak prostřednictvím našeho jazyka přijímáte naši bohatou hispánskou kulturu.

Ještě jednou Vám tedy děkuji za projevenou důvěru v tomto směru. Vrátit se na začátek