Co říkají moji studenti?
Pro mne jsou jejich zkušenosti zásadní.

Učit se jazyk efektivně je komplexní a aktivní proces. Myslím, že nejlepší reference je od těch, kteří se mnou ten proces podnikli. Děkuji za příležitost Vrátit se na O mně

Honza:

Měl jsem to štěstí potkat Iriani jako lektorku španělské konverzace u svého bývalého zaměstnavatele. Od první chvíle mi bylo jasné, že lekce s ní nebudou žádná nuda, ba právě naopak! S jejím venezuelským temperamentem to byla přímo jízda a v mém pracovním kalendáři se "clases de castellano" staly nejoblíbenější položkou. S Iriani vás budou bavit i ta nejrutinnější gramatická cvičení a když dojde na konverzaci, rozpovídá vás tak, že nebudete chtít zastavit. Díky svým zvídavým otázkám a jejím příběhům se vám doslova nebude chtít přestat sdílet novinky ze života. Po nějaké době mi bylo líto nevyužít jejího potenciálu více a proto jsem se přihlásil na zkoušku Institutu Cervantes - Dele (Intermedio) a požádal o pomoc s přípravou. Iriani měla spoustu přípravného materiálu a zkušeností, jak nejlépe studium uchopit. Hlavně díky ní to byla radost zakončená úspěšným testem. Proto neváhejte ani na chvíli, pokud hledáte byste skvělého a zábavného lektora španělštiny!

Hanka:

Na Iri jsem narazila na doporučení kamaráda honzy a měli jsme spolu hodiny konverzace přes rok, protože jsem se potřebovala znovu rozmluvit a oprášit si španělštinu před pracovní cestou do kostariky. iri je velmi přátelská, trpělivá a zajímá se o všechno, takže jsem se velmi rychle znovu rozmluvila. navíc každou hodinu měla velmi dobře nachystanou s rozdílnými tématy a spojenou gramatikou, takže jsem se nikdy nenudila.

Anna:

Iriani mě učila španělštinu v kurzu, který byl zaměřený na konverzaci s opakováním gramatiky.V průběhu učení jsme se sblížily, i když jsme z různých generací. Mohly jsme si povídat o velmi různorodých tématech, která mě zajímala. Bylo to přesně to, co jsem od kurzu očekávala - abych se v běžné konverzaci cítila pohodově a nedělala mnoho chyb v gramatice.Obdivuji Irianinu inteligenci, pracovitost a to, jak se poctivě snažila poznat české prostředí. Nevím, jestli bych to sama tak dokázala. Je přátelská a má skutečný smysl pro humor. Vždycky jsem si z ní dělala legraci, že jí vydám potvrzení o skvělé schopnosti učit také seniory a s radostí to teď píšu.Díky ní jsem se na hodiny španělštiny vždycky těšila, získala jsem novou motivaci k učení.

Lukas:

I would like to share my experience about learning Spanish focused on business needs with Iriani. I work in multinational company dealing with Spain and Latin America so I needed in relatively short time improve my vocabulary to drive successful negotiations and presentations with our business partners and personally I was keen to be more self confident interacting in Spanish as I’m not fully fluent yet. I truly appreciate the level of class preparation and the effort Iriani always made to take the most from each session. She has not only academic experience but also proved profesional experience in business consultancy that makes learning very rich and practical. Iriani can become a bit demanding but always full of energy and always with a smile so typical for her that makes intense learning process easy to follow and be engaged. After six months I realized strong improvement and my Spanish is getting better and better week after week. I received a great feedback about my Spanish improvement from my Hispanic partners. No doubt I can recommend Iriani as excellent and very profesional teacher to anybody.

Wall by @bezt_etam